Data 20.05
Ocena
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Coolmaty Marlin Alma

 

Na polskim rynku widać, jak poszczególni sprzedawcy jedzenia starają się przebijać i pozyskiwać jak największe zainteresowanie swojej oferty. Warto zwrócić uwagę na bardzo innowacyjny pomysł Rafała Brzoski, który zdecydował się na zastosowanie tak zwanych Lodówkomatów.

Dodatkowo dzięki połączeniu tej współpracy z Allegro pozwolił sobie na stworzenie specjalnej platforny handlowej, z której mogą korzystać poszczególni producenci żywności. W tym wypadku Grupa Allegro odpowiada za stworzenie skutecznego zaplecza dla takich usług sieciowych. Dzięki temu coraz więcej sklepów, jak i producentów pozwoli sobie na tak skuteczny i oryginalny handel żywnością. Natomiast firma Rafała Brzoski, czyli Integer jest odpowiedzialna za zbudowanie odpowiedniej sieci wszystkich Lodówkomatów. Będą one coraz bardziej popularne we wszelkich województwach naszego kraju. Zostaną przystosowane do przechowywania żywności. Przeprowadzono już wiele testów związanych z działaniem takich urządzeń i sam szef firmy widzi w takim pomyśle coraz większy potencjał. W naszym kraju już w drugiej połowie 2015 roku można spodziewać się pierwszych Lodówkomatów. Oczywiście takie połączenie Allegro i Integer będzie miało już styczność z konkurencją na rynku.

A wynika to wszystko z oferty koncernu Merlin, który również decyduje się na stworzenie własnej sieci Lodówkomatów. Wszystko będzie odbywało się pod nazwą Merlinfood, która zostanie bardzo szybko zapamiętana przez społeczeństwo. W takim miejscu klienci będą mogli odbierać swoje wszystkie zakupy. Takie maszyny pojawiły się już w takich polskich miastach, jak Poznań, a niedługo Warszawa. Merlin zapowiada, że do końca roku ma pojawić się ponad 200 Coolomatów, które przyczynią się do rozwoju całego biznesu. Tutaj Merlin pozwolił sobie na rozpoczęcie współpracy z siecią delikatesów Alma. W ten sposób będzie mógł dostarczyć swoim klientom ponad 20 tysięcy produktów. A wysyłką będzie odbywać się na terenie całego kraju.

Zakupione produkty w takich Coolomatach będą czekały na odbiór przez kilka godzin. Pewne skrytki zostały przygotowane do przechowywania produktów w temperaturze do – 20 stopni C. Koncern Merlinfood gwarantuje, że pojawi się wybór dostawy do klienta bądź odbiór w terminalu Coolomat. Zaznaczają, że to ich oferta jest nowością w kraju i dlatego społeczeństwo przekona się do niej w szybkim czasie. Już w niedługim czasie będziemy mogli przekonać się, w jaki sposób będą konkurowały ze sobą te dwa koncerny, aby móc pozyskać jak największe zainteresowanie na rynku. Merlinfood i Integer wraz z Allegro to konkurencja, której walkę warto będzie oglądać. Będą mogli zachwycać nas coraz wyższa jakością swoich usług, a zarazem nowymi sposobami sprzedaży swoich produktów, jak i poprawić ich dostępność.

Podziel się!
  • Facebook
  • del.icio.us
  • Twitter
  • Wykop
  • Google Buzz

Leave a Reply

*

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane