cosmic panda Data 11.07
Ocena
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Cosmic Panda- odmieniony serwis You Tube

 

Google wciąż się zmienia, a teraz przyszła kolej na nie małą rewolucję w kolejnym serwisie należącym do giganta z Mountain View – You Tube. Platforma internetowa z plikami wideo przeszła lifting, dzięki któremu wygląda teraz estetycznie i nowocześnie. Początkowo nowy interfejs był dostępny do testowania dla wybranej liczby użytkowników serwisu. Chociaż nadal dostępna jest jeszcze stara wersja You Tube, to na specjalnej stronie można, wybierając opcję: “Try it out” przekonać się samemu jak wygląda serwis po zmianach. Swoje wrażenia i opinie można przekazać twórcom nowej strony, wybierając niebieską zakładkę „Feedback” znajdującą się po lewej stronie monitora.

Nowa wersja eksperymentalna You Tube nosi nazwę: Cosmic Panda, a dzięki przeprowadzonym zmianom, serwis znacznie zyskuje na bardziej eleganckim i przejrzystym wyglądzie.

Zmiany w You Tube:
Wprowadzono całkiem nowy interfejs, a dominującym kolorem oprócz białego jest szary i wszystkie jego odcienie. Pojawił się nowy kolor tła, odmieniona lista komentarzy, lista polecanych filmików wideo, a przede wszystkim sam sposób odtwarzania plików.

Teraz można odtwarzać filmy panoramiczne w bardzo wysokiej jakości. Czytelniejsze są wszystkie statystyki dotyczące odtwarzanych plików wideo. Informatycy Google popracowali nad zmianą oglądanych filmów, teraz z łatwością można przechodzić między poszczególnymi materiałami. Ta opcja jest z pewnością korzystna dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych.

Zmiany, które maja miejsca praktycznie na wszystkich serwisach należących do giganta z Mountain View są związane z wprowadzeniem nowej platformy społecznościowej Google+. Ujednolicony interfejs i usprawnienie funkcjonowania serwisów prowadzi do tego, by teraz wszyscy użytkownicy platformy mogli zarządzać swoimi kontami i dzielić się informacjami ze znajomymi z jednego poziomu.

Podziel się!
  • Facebook
  • del.icio.us
  • Twitter
  • Wykop
  • Google Buzz

Źródła:
http://www.callingallgeeks.org/youtube-testing-new-page-design-named-cosmic-panda/
http://antyweb.pl/cosmic-panda-youtube-jest-kolejnym-serwisem-googlea-ktory-zmienia-interfejs/

Leave a Reply

*

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane