Data 14.06
Ocena
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Google Maps bez ograniczeń

 

Narzędzie to jest bardzo przydatne nie tylko zwykłym osobom, które wybierają się podróż. Z Google Maps korzystają zawodowi kierowcy, którzy na co dzień podróżują do krajów, gdzie drogi są im mało znane. Do tej pory, aby korzystać z aplikacji, potrzebowaliśmy dostępu do internetu. Problem pojawiał się w momencie, kiedy go zabrakło lub skończył nam się pakiet danych. Aplikacja przestawała działać i musieliśmy radzić sobie samemu. Obecnie Google Maps jest dostępny także offline, co jest bardzo dużym udogodnieniem.

Google Maps to aplikacja bardzo łatwa i wygodna w użytku. Nie potrzebujemy dodatkowego narzędzia GPS, ponieważ posiadamy go w swoim smartfonie. Wszystko w jednym małym telefonie, który jeszcze kilkanaście lat temu służył nam do wykonywania rozmów i pisania SMSów. Wielu jednak miało zamknięty lub ograniczony dostęp do tej Nie każdy posiadał taki telefon i pakiet, który zawierał internet, zatem Google Maps był dla nich nieosiągalny. Koniec z tym problemem! Google nieustannie się rozwija i dba o swoich użytkowników. Postanowiono dać możliwość korzystania z narzędzie również w trybie offline. W ten sposób większa liczba osób może wykorzystać w pełni potencjał GPS. Co jest zaskakujące, w trybie offline dostępne są także wskazówki głosowe, zatem bez problemu mamy dostęp do wszystkich funkcji map.

Obecnie taką możliwość mają tylko niektóre kraje. Są to państwa rozwijające się, w których połączenie z siecią jest nadal nowością i nie każdy może z niego korzystać. Trzeba jednak mieć nadzieje, że wkrótce Google Maps offline rozpowszechni się na cały świat.

Podziel się!
  • Facebook
  • del.icio.us
  • Twitter
  • Wykop
  • Google Buzz

Leave a Reply

*

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane