147 Data 08.03
Ocena
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Infolinia Google AdWords

 

Nie jest to tajemnica, że Google największe zyski czerpie z reklam. Niewątpliwy sukces AdWords przyczynił się do utworzenia infolinii, poprzez którą klineci Google mogą uzyskać informacje, wskazówki i odpowiedzi na pytania dotyczące właśnie AdWords. Usługa jest dostępna na dzień dzisiejszy w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ale według zapewnień giganta z Mountain View, usługa ma już być uruchomiona do końca roku na całym świecie.
Opanowanie i zrozumienie działania Google AdWords wymaga sporo czasu, a włączona usługa infolinii ma pomóc w korzystaniu z narzędzia umieszczenia reklam w wyszukiwarce, a eksperci udzielają odpowiedzi na nurtujące pytania internautów. Zastosowane zmiany mają na celu pomóc internautom w prowadzeniu kampanii reklamowych w Google AdWords, a im więcej klientów, tym więcej zarobionych pieniędzy. Nowa usługa Google jest przede wszystkim skierowana do mniejszych firm, dla których do tej pory AdWords był trudno dostępny.

W Polsce konsultacja telefoniczna dotycząca Google AdWords jest już dostępna, ale w mocno ograniczonym zakresie, jeśli reklamodawcy potrzebują szerszej wiedzy, mogą skorzystać z amerykańskiej infolinii (1 866 24 66 453, na która można dzwonić od 15.00-2.00 czasu polskiego).

Podziel się!
  • Facebook
  • del.icio.us
  • Twitter
  • Wykop
  • Google Buzz

Źródła:
http://www.sprawnymarketing.pl/news/infolinia-pomocy-adwords-support-telefoniczny/
http://www.wired.com/images_blogs/epicenter/2011/01/2009-07-15_google_voice_fluid_preview.png

Leave a Reply

*

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane