O nas

Firma Top Solutions jest jednym z liderów rynku usług IT w Polsce. Młody, kreatywny zespół specjalistów, podchodząc indywidualnie do każdego Klienta, zdobył sobie uznanie dużej liczby zadowolonych Klientów.

Top Solutions to przede wszystkim pełna kompleksowość usług: odpowiednio dobrane miejsce na serwerze, budowa serwisu internetowego, optymalizacja pod kątem wydajnościowym, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek oraz kreowanie wizerunku firmy poprzez pozycjonowanie, e-PR, czy też kampanie reklamowe.

Naszą działalność cechuje pasja z jaką podchodzimy do powierzonych nam zadań. Taką samą pasję, a także indywidualne podejście wykazujemy w kontakcie i współpracy z każdym z naszych Klientów.

Wspierając liczne działania charytatywne takie, jak: XVII FINAŁ WOŚP, Akcja “Pajacyk” Polskiej Akcji Humanitarnej oraz wiele innych fundacji i organizacji jak Amnesty International, WWF, Fundacja ITAKA czy Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii cieszymy się, iż jesteśmy w stanie pokazać, że biznes to nie tylko pieniądze, biznes to przede wszystkim społeczna odpowiedzialność.

Wspierając firmy w ich działaniach internetowych, naszym wspólnym celem jest dążenie do tego, aby Klient osiągnął jak najwyższą pozycję w swojej branży. Dzięki temu duża część naszych Klientów zdecydowała się nawiązać z nami stałą współpracę na wiele lat.

Comments are closed.