google maps Data 31.10
Ocena
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 4.7/5 (3 votes cast)

Od nowego roku Google Maps będzie płatne

 

Jak zapowiada Google, od przyszłego roku za korzystanie z map będzie trzeba płacić. Jednak zwykli użytkownicy nie muszą się niczego obawiać, gdyż z narzędzia udostępnianego przez Google będą mogli korzystać nadal za darmo .

Teraz Google Maps będzie pobierało opłaty za komercyjne wykorzystywanie zdjęć na stronach internetowych dużych firm. Opłata będzie pobierana w momencie, kiedy dana strona przekroczy próg 25 tys wyświetleń, a za każdy kolejny tysiąc, Google będzie domagało się 4 dolarów.
Tak więc mniejsze firmy, które umieszczają zdjęcia z Google Maps nie muszą się niczego obawiać. Niewielkie serwisy firmowe, sklepy internetowe, czy blogi nie przekraczające 25 tysięcy odsłon mogą korzystać z map z Mountain View bez obaw.

Google zapewnia, że nie będzie domagało się od firm natychmiastowego uiszczenia opłat. Każdy termin ewentualnej zapłaty będzie ustalany indywidualnie z firmą. Dla największych portali na świecie Google szykuje specjalną ofertę. Mogą one zapłacić miesięcznie 10 tys. dolarów i korzystać z map bez dodatkowych opłat. W ramach tego pakietu, Google oferuje im również profesjonalne wsparcie techniczne oraz atrakcyjne rozwiązania związane z marketingiem internetowym.

 

Od nowego roku Google Maps będzie płatne, 4.7 out of 5 based on 3 ratings
Podziel się!
  • Facebook
  • del.icio.us
  • Twitter
  • Wykop
  • Google Buzz

Źródła:
http://finanse.wp.pl/kat,104116,title,Za-Google-Maps-trzeba-bedzie-zaplacic,wid,13945998,wiadomosc.html?ticaid=1d4c6
http://premieumhd.blogspot.com/2011/04/google-maps-for-android-gets-updated-to.html

Leave a Reply

*

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane