Data 20.05
Ocena
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Portal społecznościowy Facebook w świecie biznesu

 

Na portalach społecznościowych, takich jak Facebook pojawia się wiele nowości. Pewne z nich odgrywają istotne znaczenie na rynku biznesowych. Są pewne narzędzia, które okazują się przydatne dla osób promujących własną firmę, konkretny produkt czy usługę.

Na temat zmian w Facebook zostało wiele powiedziane w San Francisko, na zorganizowanej konferencji. To właśnie wtedy zaprezentowano najnowsze pomysły, które już niedługo będą dostępne dla wszystkich użytkowników tego portalu. Największa zmiana jest związana z narzędziem Facebook Messenger, które będzie odpowiadało za stworzenie właściwej komunikacji z wybranymi użytkownikami. Dodatkowo ma ono wspierać użytkowników biznesowych, o czym warto się dokładniej dowiedzieć. Właśnie taką przyszłość tego narzędzie zauważył sam Mark Zuckerberg.

Jak bardzo użyteczny ma być Facebook Messenger?

Po pierwsze ma ono spełniać swoje dawniejsze funkcje, ale pojawiają się jeszcze inne. Będą z nich korzystać przede wszystkim firmy, które będą miały możliwość promowania swoich usług, jak i konkretnych aplikacji. To świetne rozwiązanie dla deweloperów, którzy będą mogli pozwolić sobie na uruchomienie aplikacji w Facebook Messengerze. W tym samym czasie będą widoczne wszelki funkcje, jak narzędzia do obróbki grafik, Gif-ow, menu, animacji czy dźwięku.

Popularność tej aplikacji przyczyni się jeszcze do jej szerszego zastosowania w biznesie. Przyczyni się do stworzenia skuteczniejszej komunikacji z potencjalnymi klientami, jak i prowadzeniem przez narzędzie Facebook Messenger konkretnych rozwój marketingowych. Twórcy tego programu są przekonani, że będzie mogło się to przyjąć w bardzo szybkim czasie. Na pewno wzbudzi szerokie zainteresowanie u konkretnej grupy docelowej. Bardzo pozytywnie zauważą takie nowe możliwości komunikatora. Na każdej stronie firmowej będzie można postarać się o zamontowanie takiego narzędzia, czyli nowoczesnego komunikatora. To już poprzez niego potencjalni klienci będą mogli się kontaktować z firmą. Natomiast firma ma możliwość przedstawienia dzięki niemu wszelkich informacji o nowych usługach, ofercie, jak i możliwościach. Widać więc, że szerokość zastosowania takiego narzędzia marketingowego jest bardzo wysoka.

Podziel się!
  • Facebook
  • del.icio.us
  • Twitter
  • Wykop
  • Google Buzz

Leave a Reply

*

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane