Data 20.05
Ocena
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Spotify nie zamierza kończyć z darmową muzyką

 

Pojawiały się pewne plotki na temat zakończenia darmowej muzyki w programie Spotify. Warto jednak zwrócić uwagę na słowa samego rzecznika serwisu Spotify, który zaznacza, że taka usługa się nie zmieni.

Niektórzy mówili, że będzie wprowadzony model biznesowy, który będzie mógł stanowić pewną alternatywę dla trzymiesięcznego okresu próbnego. Takie plotki mogą pojawiać się od twórców bądź zwolenników serwisu Apple Music, który jest jego poważnym konkurentem.

Już niedługo będą mogli oni jeszcze bardziej rozwinąć się na amerykańskim rynku. Aby pozyskać jak największe zainteresowanie są w stanie dopuścić się wszelkich rozwiązań. Jedno z nich to naciskanie szefów wytwórni muzycznych, aby już nie współpracowali z Spotify. Warto jednak zaznaczyć, że sama Komisja Europejska, jak i Federalna Komisja Handlu zainteresowała się takimi działaniami tego giganta, Apple Music.

Tak więc wszelkie pogłoski na temat rezygnacji Spotify z udostępniania muzyki za darmo okazały się kłamstwem. Nie należy wierzyć, że dalsze korzystanie z takiej usługi będzie wymagało od użytkowników opłacenia abonamentu. Zapewne niedługo będziemy mogli zauważyć dalszą walkę, która jest prowadzona między tymi dwoma koncernami muzycznymi. Ich główne zadanie będzie związane z przyciągnięciem jak największego zainteresowania. Jest to jednak możliwe dzięki zapewnieniu skutecznej oferty, która będzie poparta odpowiednim przygotowaniem. Takie strategie marketingowe zostaną przez nich dokładnie opracowane w najbliższym okresie. Wszyscy internauci będą mogli porównać, która oferta koncernu wydaje się być dla nich najbardziej korzystna.

Podziel się!
  • Facebook
  • del.icio.us
  • Twitter
  • Wykop
  • Google Buzz

Leave a Reply

*

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane