7093483733_ce17fe7d7c_m Data 21.04
Ocena
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

WhatsApp zgarnia coraz więcej

 

Mark Zuckerberg , dyrektor Facebooka już podbił świat, ale nie zwalnia tempa. W ubiegłym roku zakupił on aplikację WhatstsApp za ponad 21 miliardów dolarów i wcale nie była to inwestycja, która pociągnęła go na dno. Obecnie aplikacja każdego miesiąca może pochwalić się 800 milionem aktywnych użytkowników, a to podobno nie koniec.

WhatsApp to komunikator, który pozwala na wysyłanie wiadomości bez ponoszenia żadnych kosztów. W skrócie mówiąc, aplikacja jest za free. To najprawdopodobniej wywarło największy wpływ na tak duże rozpowszechnienie się aplikacji. Użytkownicy mogą z niej korzystać bez względu na to, jaki mają smartfon. WhatsApp jest obsługiwany przez iPhone’a, BlackBerry, Windows Phone, Androida i urządzenia firmy Nokia. Wysyłanie wiadomości to nie koniec możliwości tej aplikacji. Przy jej pomocy możemy tworzyć grupy, co jest obecnie bardzo popularne na dostępnych portalach społecznościowych, wysyłać zdjęcia, filmy oraz dźwięki. Do niedawna tak popularne
SMS-y i MMS-y muszą ustąpić miejsca nowoczesnej technologii.

Prognozy pokazują, że do końca przyszłego roku liczba użytkowników komunikatora może sięgnąć nawet miliarda. Te statystyki jeszcze bardziej napędzają twórców aplikacji. Obecnie osoby z urządzeniami pod Androidem mogą również wysyłać połączenia głosowe. W najbliższej przyszłości ta funkcja będzie także dostępna dla pozostałych systemów operacyjnych. Kto wie, co jeszcze w przyszłości umożliwi nam WhatsApp. Może wyprze znanego na całym świecie Skype? Czas pokaże.

Podziel się!
 • Facebook
 • del.icio.us
 • Twitter
 • Wykop
 • Google Buzz

Leave a Reply

*

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

 1. Sms`y oraz maile to już dawno przeżytek !:D
  Korzystam z tej appki całkiem za darmo i jestem mega zadowolona z jej możliwości:)
  Rozmawiam za darmo z kim chcę i na jaki temat tylko chcę;)
  Aplikacja jest na prawdę mega ! Bierz smartfona i pobieraj. Na pewno wpadnie ci w oko;)