3419823308_a5b55eb0f2_m Data 29.01
Ocena
VN:F [1.9.10_1130]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Zmiany w Twitterze. Nowe sposoby komunikacji

 

Mówi się, że rok 2015 będzie należał do Twittera. Już dziś – kosztem Facebooka – komunikację prowadzą tam politycy, dziennikarze, sportowcy, a także wielu anonimowych użytkowników. Serwis wprowadza właśnie nowe uaktualnienia.

Chodzi o dwie zupełnie nowe funkcje. Jedną z nich jest długo oczekiwana przez użytkowników funkcja grupowych wiadomości bezpośrednich (DM), która pozwala równocześnie komunikować się z wieloma osobami, bez względu na to czy śledzą nasz profil. Idąc dalej chodzi o grupowy chat. Taka rozmowa będzie się odbywać się z osobami śledzącymi nasz profil. Dodatkowo portal włączy możliwość dzielenia się linkami z innymi użytkownikami, poprzez system bezpośrednich wiadomości.

Po co to wszystko? Ano po to, aby zachęcić ludzi do zakładania kont na tym portalu. Nowe funkcje mają pewne zalety. Zapraszając użytkownika do rozmowy, nie dajemy mu dostępu do naszych prywatnych informacji, a jedynie krótkiej notki, którą sami stworzyliśmy dla naszego profilu.

Druga funkcja dotyczy wideo. Twitter daje obecnie możliwość nagrania filmiku. Teraz da też możliwość edytować go bezpośrednio z poziomu aplikacji zapewniającej dostęp do portalu. Film może mieć długość 30 sekund i zostanie dodany do naszego profilu.

Podziel się!
  • Facebook
  • del.icio.us
  • Twitter
  • Wykop
  • Google Buzz

Leave a Reply

*

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane